Otevřít menu

Na úvodní stranu Místní knihovna Lednice

Návštěv :
Celkem : 8331
Týden : 25
Dnes : 3
podrobnosti

Poskytujeme vám tyto SLUŽBY Smile:

OBRÁZEK : sluzby2.jpg

 


 VÝPŮJČNÍ & REFERENČNÍ SLUŽBY

Potřebujete zjistit do školy informace k nějakému tématu (např. k sepsání referátu) nebo vás "jen" zajímá nějaká oblast jako koníček? Chcete vědět, co všechno napsal váš oblíbený spisovatel a co si od něj můžete v naší knihovně přečíst a půjčit?... Navštivte nás, s výběrem té správné knihy vám rádi pomůžeme Smile. 

 

Prohlédněte si náš fond v ONLINE KNIŽNÍM KATALOGU & nahlédněte do NOVINEK!

 

Čtenářem knihovny může být každý, kdo si za stanovený poplatek vyřídí čtenářskou legitimaci. K vypsání přihlášky potřebují dospělí čtenáři občanský průkaz, děti do 15 let podpis rodičů. Legitimace platí na dobu 1 roku. Výpůjční lhůta je jeden měsíc s možností prodloužení (do tří měsíců). Za dlouhodobé nevrácení knih, za jejich ztrátu nebo poškození se platí poplatky. Poplatky navíc se platí také za MVS (meziknihovní výpůjční službu) a za oznámení o vyřízení rezervace zamluvené knihy.

 

Více viz:


MEZIKNIHOVNÍ SLUŽBY & REZERVACE KNIH


INTERNET & KOPÍROVÁNÍ   

 

OBRÁZEK : net.jpg

 

Nemáte doma připojení k internetu a nechce se vám utrácet peníze po internetových kavárnách? Zkuste k nám zajít do knihovny, kromě knih tu můžete pracovat i s internetem a nově vám pořídíme i kopie různých dokumentů! Smile  

 

OBRÁZEK : kopirka.jpg

 


KULTURA & VZDĚLÁNÍ


 OBRÁZEK : vystava2.jpg

Intenzivně spolupracujeme s I. i II. stupněm základní školy i mateřské školky v Lednici (literární besedy, knihovnické lekce, exkurze do knihovny, společné čtení, výtvarné i vědomostní soutěže, ...), začínáme úžeji spolupracovat s místním domovem důchodců a též  se aktivně podílíme na celostátních akcích pořádaných na podporu četby a čtenářství Smile.